איך לעבור תהליך עיצוב הבית בזוג

איך לעבור תהליך עיצוב הבית בזוג

החלומות הוגשמו והיחסים לקראת פירוק

אתם זוג צעיר, התחתנתם לפני שנתיים, יש לכם ילד ראשון וכלב, עיצבתם את בית החלומות שלכם בדיוק כמו שרציתם, אך היחסים עלו על סרטון ואתם מעוניינים לסיים אותם. זה דבר שקורה למשפחות רבות בייחוד בשנתיים הראשונות ובמיוחד אחרי מהלכים חשובים כמו עיצוב בית למשל. עיצוב בית כולל בתוכו הרבה החלטות. את רוצה עיצוב כפרי, הוא רוצה עיצוב מודרני.

את ממש רוצה לקנות רהיט מסוים, הוא אומר שאין תקציב לזה. לבסוף יש בית מעוצב, אך אם לא מצליחים לגשר על הפערים, לעיתים היחסים לא ממשיכים כפי שהיו ואתם תתחילו בחיפוש אחר עורך דין לדיני משפחה כדי לסיים את היחסים. זהו מצב שקורה לזוגות צעירים רבים. במאמר זה נסביר איך לעצב בית בקלות מבלי להיכנס לאינטריגות מיותרות עם בן הזוג

ניהול תקציב נכון ובדיקות לפני שמתחילים בעיצוב

אחד הדברים שהכי עוזרים במניעת סכסוכים בעת עיצוב בית הוא ניהול תקציב יחד לפני תחילת התהליך ומספר שיחות על העיצוב המועדף עליכם. אם יש תמונות של עיצובים שאהבתם שתפו אחד את השני ונסו להגיע לעמק השווה עוד בטרם תתחילו בעיצוב עצמו. נסו להגדיר לכל אלמנט בחלל כמה כסף אתם יכולים להשקיע על מנת שכל אחד מכם יעמוד בתקציב שנקבע. כאשר הרבה דברים מתוכננים מראש יותר קל להסכים על דברים ולא לריב עליהם.

מה עושים אם בכל זאת מחליטים לסיים את היחסים?

אם בסופו של דבר לא הצלחתם להגיע לעמק השווה והחלטתם שאין ברירה אלא לסיים את היחסים, תמיד מומלץ לעשות זאת בדרך נעימה שתמנע פגיעה בכם או בילדים. הדרך הכי נכונה לעשות זאת היא לפנות לעורך דין משפחה בראשון לציון שיעזור לכם לעבור את התהליך בצורה נכונה ועם כמה שפחות כאבי לב. אירועי גירושין טומנים בחובם המון אירועים פחות נעימים של חלוקת רכוש וחלוקת ימים עם הילדים, עורך דין משפחה בראשון לציון שמומחה בכל הנושא ינהל עבורכם את כל הנושאים הללו, ומי יודע, אולי בסוף אפילו תחליטו להישאר יחד.

מה חשוב לזכור בכל הנושא של עיצוב בית?

כאשר מעצבים בית, חשוב לזכור ששום עיצוב הוא לא חתונה קתולית ובהחלט ניתן ללכת על על אלמנטים פחות יקרים שניתן בבוא הזמן לעשות להם החלפה. כמו כן, תמיד אפשר לשלב את העמדות של שניכם בעיצוב הבית גם אם הן סותרות אחת את השניה. טיפ נוסף בעת עיצוב הבית הוא לקחת בעלת מקצוע שתעזור לכם להעלות את החלומות שלכם על הכתב ועל סרטוט.

כאשר רואים את העיצוב בדרך אחרת, הרבה יותר קל לדמיין איך זה יראה וזה מונע הרבה ויכוחים בין בני הזוג. אלו טיפים חשובים מאוד, נסו אותם ושימרו על היחסים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *