הקשר בין עיצוב פנים לטיפוח והיופי שלנו עצמנו

הקשר בין עיצוב פנים לטיפוח והיופי שלנו עצמנו

כאשר אנו מדברים על עיצוב פנים ועיצוב חוץ, זה יכול להיות עיצוב הבית שלנו או עיצוב החצר, אבל אם ניקח את המילים עיצוב פנים ועיצוב חוץ באופן מטאפורי, אפשר גם לומר שעיצוב פנים ועיצוב חוץ הם למעשה עיצוב החיצוניות של הפנים שלנו ועיצוב הפנים למעשה נוגע בכל הנושא של אורח חיים בריא עבור גופנו. במקרים רבים בחיינו אנו נתקלים במצבים בהם עור הפנים שלנו נראה פחות טוב, אולי פחות זוהר, אולי עם פצעונים וזה הזמן ללכת ולבחור קוסמטיקאית שתעזור לכם לטפל בעור הפנים ולהחזיר לו את הזוהר והיפי.

כיום יש הרבה סוגים של קוסמטיקאיות, זו יכולה להיות קוסמטיקאית רפואית או קוסמטיקאית שעושה טיפולי פנים טבעיים ולמעשה יש המון שיטות. מקצוע הקוסמטיקאית הוא מקצוע אשר אין לו הסמכה בפיקוח, על כן יש חשיבות מאוד גדולה בבחירת הקוסמטיקאית שתתאים עבורנו. עלינו לוודא שאנו הולכים למישהי בעלת תעודה בתחום.

למה יש לשים לב כאשר בוחרים קוסמטיקאית

דרורה שמואלי אומרת כי יש מספר דרכים לדעת האם הקוסמטיקאית טובה עבורנו וניתן לסמוך עליה. הדבר הראשון שכדאי לבדוק כאשר הולכים לקוסמטיקאית זה האם יש לה תעודות המעידות על הכשרתה. התעודה מעידה על כך שהיא למדה במקום מסוים ולא למדה את המקצוע מחברה. דבר נוסף שכדאי לבדוק זה שהקוסמטיקאית מנהלת תיק לקוח או תיק טיפולים עבור כל לקוח. בתיק הטיפולים למעשה הקוסמטיקאית מתעדת את הטיפול שנעשה ללקוח וכך היא למעשה יודעת איך להתקדם בטיפול הבא. מכיוון שהיא מתעסקת בעור הפנים ויש כאן קשר זה או אחר לאיברי האדם, יש חשיבות רבה לאופן הטיפול שנעשה והתכשירים שבהם נעשה שימוש.

אופן הטיפול בקליניקה כאשר מגיעים למכון קוסמטיקה מקצועי

כאשר מגיעים לקליניקה מקצועית אשר מטפלת בפנים של לקוחות, בתחילה יפגשו אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית. בפגישה יבינו מה הסיבה שאתם פונית לטיפול, יאבחנו את הבעיה ויתאימו לעור הפנים שלכם סדרת טיפולים נכונה. זה יכול להיות טיפול אחד או סדרת טיפולים אשר יש לה מטרה מסוימת. לעיתים אף תקבלו שאלון הכולל שאלות רפואיות ואלרגיות לחומרים מסוימים. שאלון זה נועד על מנת להתאים עבורכם תכשירים מדויקים לעור הפנים שלכם אשר לא מעוררים אלרגיה.

כמה עולה טיפול מקצועי אצל קוסמטיקאית?

עלות טיפולי קוסמטיקה אצל קוסמטיקאית משתנים על פי אופן הטיפול. אם מדובר בטיפול שגרתי פעם בחודש, חודשיים או חצי שנה לרוב טיפול כזה יעלה כ- 250 שקלים ועד 400 שקלים תלוי סוג הטיפול הוחומרים. אך אם מדובר בסדרת טיפולים אצל קוסמטיקאית אשר מטפלת לדוגמא באקנה הורמונלי, המחיר יהיה שונה ויקבע על פי מספר הטיפולים והשינויים שנעשים מטיפול לטיפול. חשוב לדעת כי לכל קוסמטיקאית יש מחירים שונים ועליכם גם כאן לעשות סקר שוק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שייעניין אותך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *